دوشنبه 3-4-98   
 
 

  دیدار امام جمعه محترم شهرستان سردشت از مراکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت

شنبه 23-08-1394     |    تعداد بازدید : 432

در آخرین روز هفته بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور امام جمعه سردشت بهمراه معاونت فرماندار شهرستان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی حرفه ای سردشت روز پنج شنبه مورخ 94/08/21 حجت الاسلام امینی امام جمعه شهر سردشت با همراهی حسین یوسفی فر معاون فرمانداری و یوسف حسن پور مدیر آموزش و پرورش  شهرستان سردشت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 10 سردشت بازدید کردند.

در این دیدار ماموستا سلام امینی امام جمعه شهر سردشت نیاز جامعه را به فراگیری شغل و ایجاد شغلهای فنی و خدماتی در سطح شهرستان پراهمیت برشمرده و گسترش آموزشهای مهارتی را در بین قشر جوان جامعه عامل مهمی در مبارزه با پدیده شوم قاچاق بعناوین مختلف در شهرستان دانست و نیز تأکید نمود که عزم دولت و ادارات شهرستان بایستی بر مهارت آموزی جوانان متمرکز باشد.

در ادامه جلال ابراهیمی رئیس مرکز سردشت به ارائه گزارشی از فعالیتهای آموزشی سه ساله مرکز پرداخت و یادآور شد در این سه سال ، مرکز هشتصدهزار نفر-ساعت آموزشهای مهارتی را برای چهارهزار و پانصد نفر از اقشار مختلف جامعه اعم از کارجویان شهری ، روستایی ، اقشار آسیب پذیر جامعه و وابسته به نهادهای حمایتی ، نیروهای نظامی و انتظامی ، دانشجویان و دانش آموزان ارائه کرده و توسعه این آموزشها را در تمام نقاط شهرستان از وظایف و اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد.

حسین یوسفی فر معاون فرماندار سردشت نیز اهتمام و حمایت دولت را از گسترش آموزشهای فنی و حرفه ای را یادآور شد و توجه به رفع موانع در این راستا را از وظایف فرمانداری دانست و بر اقدام این مهم تأکید کرد.
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 74 بازدید
  • امروز : 92 بازدید
  • بازدید کل : 463149 بازدید
  • IP شما : 34.204.43.11