دوشنبه 7-3-97   
 
 

  همزمان با هفته دولت گردهمایی کارآموزان کارگاه تأسیسات برق مرکز سردشت برگزار شد.

شنبه 14-06-1394     |    تعداد بازدید : 231

همزمان با هفته دولت گردهمایی با حضور کارآموزان کارگاه تأسیسات برق مرکز سردشت در کارگاه برق مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت روز پنج شنبه مورخ 05/06/94 گردهمایی با حضور نمایندگان  نظام مهندسی شهرستان سردشت و 50 نفر از کارآموزان اشتغال یافته کارگاه تأسیسات برق مرکز سردشت که طی 5 سال اخیر در مرکز دوره های مربوط به برق ساختمان و صنعتی را گذرانده اند برگزار گردید.

در ابتدا جلال ابراهیمی رئیس مرکز سردشت ضمن عرض خیر مقدم به نمایندگان نظام مهندسی و آموزش آموخته گان از شرکت در گردهمایی خرسندی خودرا از شرکت استادکاران صنعت تأسیسات برق ساختمان به مدعوین ابراز داشت. سپس به نقش مرکز در گسترش مهارت آموزی و اشتغال پایدار پرداخته و آمادگی مرکز را جهت برگزاری دوره های ارتقاء مهارت ضمن کار برای استادکاران اعلام کرد.

در ادامه نمایندگان دعوت شده در خصوص اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای سخنانی را ایراد کرده و خواستار استمرار این آموزشها در ضمن کار گردیدند.

در بخش سوم گردهمایی استادکاران به بیان نقطه نظرات خود درخصوص مسائل صنفی پرادختند و خواستار حمایت مرکز از آنها در حین کار گردیدند. در این گردهمایی جهت پیگیری امور استادکاران هیأت امنای استادکاران صنعت تأسیسات برق ساختمان با رأی مستقیم استادکاران به تعداد 8 نفر انتخاب شدند تا درخصوص برنامه ریزی برای اجرای دوره های ضمن کار و مسائل صنفی اقدامات لازم را انجام دهند.

در پایان گردهمایی ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای و سازمان نظام مهندسی ساختمان سردشت بطور مشترک از 10 نفر از استادکارانی که دارای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای بوده و نقش بسزایی در توسعه کارآفرینی و تأسیسات برق سردشت داشته اند با تقدیم لوح تقدیر ، تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

1234


 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 119 بازدید
  • امروز : 21 بازدید
  • بازدید کل : 369259 بازدید
  • IP شما : 54.81.232.54