دوشنبه 7-3-97   
 
 

  همزمان با هفته مهارت گردهمایی کارآموزان کارگاه تأسیسات مرکز سردشت برگزار شد.

شنبه 10-05-1394     |    تعداد بازدید : 395

در هفته مهارت سال 94 گردهمایی با حضور کارآموزان کارگاه تأسیسات مرکز سردشت در کارگاه برق مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت روز پنج شنبه مورخ 94/05/08 گردهمایی با حضور روسای ادارات راه و شهرسازی ، نظام مهندسی ، آب و فاضلاب شهری و نماینده مجمع امور صنفی شهرستان سردشت و 130 نفر از کارآموزان اشتغال یافته کارگاه تأسیسات مرکز سردشت که طی 10 سال اخیر در مرکز دوره های لوله کشی آب سرد و گرم ، نصاب وسایل بهداشتی ، تأسیسات حرارتی و برودتی و تعمیر آبگرمکن دیواری را گذراندهاند برگزار گردید.

در ابتدا جلال ابراهیمی رئیس مرکز سردشت ضمن عرض خیر مقدم به رؤسای ادارات و آموزش آموخته گان از شرکت در گردهمایی خرسندی خودرا از شرکت استادکاران صنعت تأسیسات مکانیکی ساختمان به مدعوین ابراز داشت. سپس به نقش مرکز در گسترش مهارت آموزی و اشتغال پایدار پرداخته و آمادگی مرکز را جهت برگزاری دوره های ارتقاء مهارت ضمن کار برای استادکاران اعلام کرد.

در ادامه رؤسای ادارات دعوت شده در خصوص اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای سخنانی را ایراد کرده و خواستار استمرار آین آموزشها در ضمن کار گردیدند.

در بخش سوم گردهمایی استادکاران به بیان نقطه نظرات خود درخصوص مسائل صنفی پرادختند و خواستار حمایت مرکز از آنها در حین کار گردیدند. در این گردهمایی جهت پیگیری امور استادکاران هیأت امنای استادکاران صنعت تأسیسات مکانیکی ساختمان با رأی مستقیم استادکاران به تعداد 10 نفر انتخاب شدند تا درخصوص برنامه ریزی برای اجرای دوره های ضمن کار و مسائل صنفی اقدامات لازم را انجام دهند.

در پایان گردهمایی ، مرکز آموزش فنی و حرفه ای و سازمان نظام مهندسی ساختمان سردشت بطور مشترک از 20 نفر از استادکارانی که دارای گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای بوده و نقش بسزایی در توسعه کارآفرینی و تأسیسات سردشت داشته اند با تقدیم لوح تقدیر ، تقدیر و تشکر بعمل آوردند
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 119 بازدید
  • امروز : 70 بازدید
  • بازدید کل : 369308 بازدید
  • IP شما : 54.81.232.54