دوشنبه 31-2-97   
 
 

  بازدید مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان از مرکز سردشت

شنبه 10-05-1394     |    تعداد بازدید : 238

به مناسبت هفته ملی مهارت مسئولین و رؤسای ادارات و نهادهای شهرستان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت بازید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت روز پنج شنبه مورخ 94/05/08 بمناسبت هفته ملی مهارت رؤسای ادارت سطح شهرستان سردشت از واحدهای مختلف مرکز سردشت بخصوص کارگاههای آموزشی بازدید بعمل آوردند.

در ابتدای این دیدار طی جلسه ای که با حضور معاون فرماندار ، رؤسای ادارات کشاورزی ، صنعت معدن و تجارت ، راه و شهرسازی ، تأمین اجتماعی ، سازمان تبلیغات اسلامی ، بهزیستی ، کمیته امداد امام خمینی (قدس) ، ورزش و جوانان ، مجمع امور صنفی ، آموزش و پرورش ، نظام مهندسی ، ثبت و اسناد ، اداره کار ، صندوق مهر امام رضا (ع) ، شکرت تعاونی روستایی ، آب و فاضلاب شهری ، آب و فاضلاب روستایی ، دامپزشکی درخصوص گسترش و توسعه آموزشهای مهارتی با تعامل ادارات شهرستان و مرکز آموزش فنی و حرفه ای بحث و گفتگو شد.

در ابتدای جلسه جلال ابراهیمی رئیس مرکز سردشت پس از ارائه کوتاهی از عملکرد مرکز در چهارماهه اول سال 94 پتانسیلها و توانایی های مرکز را جهت تعامل با ادارات شهرستان در راستای گسترش مهارت آموزی و هدفمندنمودن این آموزشها برشمرد.

در ادامه حاج حسین یوسفی فر معاون فرماندار شهرستان سردشت ضمن مهم و اساسی دانستن نقش آموزشهای فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال پایدار ، عملکرد مرکز سردشت را در چند سال اخیر عال خواند و از تعامل مرکز با ادارات شهرستان تجلیل کرده و خواستار هماهنگی هرچه بیشتر ادارات جهت کسترش و نهادینه کردن آموزشهای فنی و حرفه ای در شهرستان با مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت شد.

پس از آن هریک از رؤسای ادارت به بیان نقطه نظرات خود درخصوص گسترش همکاریهای متقابل پرداختند.

پس از جلسه رؤسای ادرات از کارگاههای مختلف مرکز بازدید کرده و هریک از مربیان کارگاههای مربوطه توضیحاتی را به حاضرین ارائه دادند و این دیدار با پذیرایی از مهمانان و مدعوین خاتمه یافت.

123456


 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 99 بازدید
  • امروز : 115 بازدید
  • بازدید کل : 368504 بازدید
  • IP شما : 54.80.97.221