دوشنبه 7-3-97   
 
 

  امضاء نهایی نیازسنجی روستایی مرکز سردشت

چهارشنبه 28-08-1393     |    تعداد بازدید : 241

امضاء نهایی نیازسنجی روستایی سردشت برای آموزشهای لازم به روستاییان توسط مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای و فرماندار شهرستان سردشت صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت روز سه شنبه مورخه 93/08/27 جمشید اسعدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی بهمراه جلال ابراهیمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت در فرمانداری شهرستان سردشت حضور پیدا کردند.

در ابتدای دیدار اسعدی نیازسنجی آموزشی روستایی که از اواخر مردادماه سال جاری شروع شده بود را از گامهای مهم مراکز و ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که با این نیازسنجی بتوان از نظر علمی کمک زیادی به روستاییان عزیز منطقه کرد و این آموزشها بتوانند مایه خیرو برکت و پیشرفت هرچه بیشتر روستاها از لحاظ پیشرفت کارهای زراعی و کشاورزی و دامی باشد. سپس مدیرکل فنی و حرفه ای استان از عوامل نیازسنجی تشکر ویژه ای کرد و همکاری آنان را ارج نهاد.

در ادامه حسین یوسفی فر فرماندار شهرستان سردشت نیز از اقدامات انجام گرفته درخصوص نیازسنجی آموزش روستایی تقدیر کرده و عنوان کرد که فرمانداری شهرستان تا آخرین حد توان دراین خصوص با فنی و حرفه ای استان علی الخصوص مرکز سردشت همکاری کرده و در آینده نیز به این همکاریها ادامه خواهد دهد.

جلسه با امضاء نهایی خلاصه نیازسنجی انجام گرفته توسط مدیرکل فنی و حرفه ای استان و فرماندار شهرستان سردشت پایان یافت.
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 119 بازدید
  • امروز : 47 بازدید
  • بازدید کل : 369285 بازدید
  • IP شما : 54.81.232.54