دوشنبه 31-2-97   
 
 

  برگزاری جلسه نیازسنجی آموزشی روستایی در مرکز سردشت

شنبه 01-06-1393     |    تعداد بازدید : 479

جلسه نیازسنجی آموزشی با شرکت دهیاران شهرستان سردشت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت روز شنبه اول شهریور 93 رأس ساعت 9 صبح جلسه نیازسنجی آموزشی و مهارت آموزی روستایی مرکز سردشت با حضور بهروز اسدی کارشناس آموزش روستای اداره کل آموزش  فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی و چند تن از دهیاران سطح شهرستان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 10 سردشت برگزار شد.

در آغاز جلسه جلال ابراهیمی رئیس مرکز سردشت ضمن خوشآمدگویی به حاضرین در جلسه ارائه آموزش به جمعیت روستایی را از مهمترین رسالتهای سازمان عنوان کرده و اظهار امیدواری کرد که روستاییان از این فرصت حداکثر بهره برداری را انجام دهند. در ادامه جلال ابراهیمی به تشریح فعالیتهای مرکز در چندساله اخیر و علی الخصوص پنج ماهه اول سال 93 پراخته و درخصوص ارائه آموزشهای روستایی به جمعیت روستایی مطالبی را توضیح داد و برنامه مرکز و اداره کل را درخصوص هدفمندنمودن آموزش به جوامع روستایی شهرستان را با کمک دهیاران مطرح نمود.

پس از آن مسئول آموزش روستایی اداره کل با ارائه گزارش جامعی از اقدامات انجام گرفته جهت آماده سازی نیازسنجی آموزشی روستایی براساس داده ها و آمارهای جامع کشوری ، استانی و شهرستانی فرمهای آماده شده جهت تکمیل این روند را برای دهیاران توضیح داد و درباره شروع همکاری دهیاران جهت تکمیل این پروسه و بنیان نهادن روند دقیق برای پیش بینی برنامه های آموزشی در روستاها براساس نیاز جامع مطالبی را ارائه داد.

در پایان دهیاران ضمن استقبال از جلسه برگزار شده در مرکز و طرح سوالات و ابهامات موجود آمادگی کامل خود را جهت کمک به اجرای این آموزشها اعلام کردند.
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 99 بازدید
  • امروز : 65 بازدید
  • بازدید کل : 368454 بازدید
  • IP شما : 54.80.97.221