دوشنبه 31-2-97   
 
 

  برگزاری جلسه تشکیل کمیته تخصصی نیازسنجی آموزشی مرکز سردشت با ادارات سطح شهرستان

سه شنبه 21-05-1393     |    تعداد بازدید : 394

اولین جلسه تشکیل کمیته تخصصی نیازسنجی آموزشی مرکز سردشت به ریاست فرماندار سردشت و رؤسای ادارت به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت اولین جلسه تشکیل کمیته تخصصی نیازسنجی آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت و رؤسای ادارات آموزش و پروش ، بهزیستی ، کمیته امداد امام خمینی (ره) ، هلال احمر ، مجامع امور صنفی ، جهاد کشاورزی ، ، اداره کار ، دانشگاه آزاد اسلامی و ... روز سه شنبه 21/5/93 در محل سالن جلسات فرمانداری سردشت به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 10 سردشت برگزار شد.

در این جلسه که با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز شد حسین یوسفی فر سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت فعالیتهای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سردشت و تأثیر بسزای آن در ایجاد اشتغال پایدار و کمک به حل معضل بیکاری را ارج نهاده و خواستار همکاری و تعامل سازنده کلیه ادارات شهرستان با مرکز گردید.

سپس جلال ابراهیمی رئیس مرکز سردشت عملکرد مرکز در 5 ماهه اول سال 93 به حاضرین ارائه کرده و گزارشی از اجرای تفاهمنامه و همکاری آموزشی با ادارات آموزش و پروش ، نیروهای مسلح ، بهزیستی ،‌کمیته امداد ،‌هلال احمر ،‌مجمع امور صنفی ،‌جهاد کشاورزی ، دانشگاه آزاد اسلامی و ... را تشریح کرد و راههای گسترش آنها در قالب تفاهم نامه ی کشوری ، استانی و شهرستانی رائه کرد.

در ادامه رؤسای ادارات حاضر در جلسه به تشریح نقطه نظرات و پیشنهادات پرداختند و در پایان مقرر گردید که این جلسات بصورت فصلی با هماهنگی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت جهت هدایت و برنامه ریزی آموزشهای مهارتی شهرستان تشکیل گردد و با یک صلوات جلسه پایان یافت.

2


 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 99 بازدید
  • امروز : 82 بازدید
  • بازدید کل : 368471 بازدید
  • IP شما : 54.80.97.221