دوشنبه 31-2-97   
 
 

  دیدار رئیس آموزش فنی و حرفه ای سردشت با فرماندار سردشت

شنبه 14-04-1393     |    تعداد بازدید : 861

جلال ابراهیمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت جهت ارائه گزارش عملکرد سه ماهه اول سال جاری به دیدار فرماندار شهرستان سردشت رفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت روز پنج شنبه 12/4/93 رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت جهت ارائه گزارش با سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت حاج حسین یوسفی فر دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رئیس مرکز سردشت با اشاره به عملکرد مرکز سردشت در سه ماهه اول سال 93 عنوان کرد: مرکز در طول سه ماهه اول سال 93 با اجرای 66274 نفرساعت دوره برای 480 نفر در قالب 25 دوره آموزشی در کارگاههای برق ساختمان ، پرورش قارچ خوراکی ، خیاطی ، تأسیسات ، رایانه ، اتومکانیک و بهداشت و ایمنی دوره های برقکار ساختمان درجه2 ، پرورش دهنده قارچ خوراکی ، مانتودوز ، تعمیرکار آبگرمکن دیواری ، کاربر رایانه ، سرویس و نگهداری خودرو ، امدادگر حوادث ، آفرینشگر ، خیاطی لباسهای کشی ، کارآفرینی ، مدیر واحد پرورش مرغ گوشتی و تعمیرکار برق خودرو را اجرا نموده است. در زمینه آزمون ، مرکز با برگزاری آزمونهای صنفی ، کارآموزی ، کارگران صنعت ساختمان ، آزمونهای ادواری و تفاهمنامه قالیبافان از بیشتر از 600 نفر آزمون گرفته است. در ادامه عنوان کرد: مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت نسبت به برگزاری جلسات هم اندیشی با ادارات آموزش و پرورش ، جهاد کشاورزی ، کمیته امداد ، مجامع امور صنفی ، بهزیستی ، هلال احمر ، نیروهای مسلح ، بسیج دانشجویی ، زندان و ... اقدام نموده تا آموزشهای مهارتی را به تمامی اقشار جامعه گسترش دهد. سپس گفت: در قسمت عمرانی نیز اقدامات مؤثری در مرکز انجام گرفته است که میتوان به رنگ آمیزی قسمت اداری و مهمانسرا ، ایجاد راه سنگفرش ضلع غربی مرکز به جاده اصلی ، تکمیل و تقسیم فضاهای مرکز خوداشتغالی میرآباد ، ساماندهی فضای سبز مرکز و ... اشاره کرد.

پس از آن جلال ابراهیمی به عدم اختصاص فیبر نوری مخابرات به مرکز و خاکی بودن راه ارتباطی مرکز اشاره کرده و این موارد را اساسی ترین و جدی ترین مشکلاتی عنوان کرد که مرکز با آنها دست به گریبان است و از فرماندار سردشت خواستار حمایت جهت حل این مشکلات شد.

در پایان حاج حسین یوسفی فر ضمن ارج نهادن به فعالیتهای صورت گرفته در مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت ، آموزشهای مهارتی آموزش فنی و حرفه ای را دارای مهمترین عامل در ایجاد اشتغال پایدار در سطح شهرستان و جامعه دانسته و خواستار تلاش بیشتر با عزم جهادی مرکز گردید و خاطرنشان کرد که فرمانداری درجهت رفع مشکلات مرکز خصوصاً اتصال مرکز به فیبر نوری و آسفالت جاده ارتباطی مرکز با انجام هماهنگیهای لازم با سایر دستگاهها همکاری نماید.
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 99 بازدید
  • امروز : 99 بازدید
  • بازدید کل : 368488 بازدید
  • IP شما : 54.80.97.221