دوشنبه 7-3-97   
 
 

  تشکیل جلسه هم اندیشی مرکز با آموزشگاههای آزاد شهرستان سردشت

چهارشنبه 04-04-1393     |    تعداد بازدید : 466

جلسه هماهنگی آموزشی و توسه آموزشهای مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت روز پنج شنبه 29/3/93 جلسه هم اندیشی مرکز با آموزشگاههای آزاد سطح شهرستان با حضور محسن مددی معاون آموزشی ادره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، جلال ابراهیمی رئیس مرکز سردشت ، امیر محمودی مسئول آموزشگاههای آزاد مرکز و مؤسسین آموزشگاههای آزاد شهرستان در محل مرکز سردشت تشکیل گردید.

در ابتداء جلسه جلال ابراهیمی رئیس مرکز سردشت ضمن خیر مقدم  به مهمانان ، مؤسسین و مدیران آمزشگاههای آزاد حاضر درجلسه را به آقای مددی معرفی کرده و خلاصه ای از فعالیتها و مشکلات پیش روی آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای را ارائه نمود.

در ادامه محسن مددی معاونت آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای را از بازوان مهم آموزشهای فنی و حرفه ای کشور معرفی کرد و گفت: آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای از اصلی ترین بازوان و اهرمهای آموزشی در آموزش فنی و حرفه ای کشور هستند و هدف از ایجاد این مؤسسات پرکردن جاهای خالی آموزشی فنی و حرفه ای است و یکی از ارکان آموزشی فنی و حرفه ای مؤسسات کارآموزی آزاد که همان آموزشگاهها هستند می باشند و عنوان کرد که برنامه ریزی آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای باید به گونه ای باشد که رشته های موازی آموزشگاههای آزاد در مراکز اجرا نگردند. همچنین به تفاهمنامه های منعقده بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای و سایر نهادهای کشوری اشاره کرد و گفت که آموزشگاهها باید حداکثر بهره برداری ممکن را از این قراردادها و تفاهمنامه ها بعمل آورند و سازمان نیز از هرگونه همکاری دراین خصوص با آموزشگاهها دریغ نخواهد نمود.

در پایان مؤسسین آموزشگاههای آزاد پرسشها و مشکلات خود را به اطلاع معاونت آموزش استان رساندند که محسن مددی به تمامی سؤالات پاسخ داده و آموزشگاهها را برای حل مشکلات پیش رو راهنمایی نمود.
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 119 بازدید
  • امروز : 72 بازدید
  • بازدید کل : 369310 بازدید
  • IP شما : 54.81.232.54