دوشنبه 31-2-97   
 
 

  دیدار شورای شهر سردشت از مرکز سردشت

چهارشنبه 03-02-1393     |    تعداد بازدید : 724

اعضای شورای اسلامی شهرستان سردشت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیدار کردند.

روز چهارشنبه مورخ 93/2/3 حسین مصطفی پور رئیس شورای اسلامی سردشت بهمراه ستاره فتاح پور نایب رئیس شورا و رئیس کمیسیون بانوان فرمانداری شهرستان بمناسبت هفته معرفی مشاغل از مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت دیدار کردند.

در ابتدای دیدار که در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 10 سردشت برگزار شد جلال ابراهیمی رئیس مرکز سردشت ضمن خوش آمدگویی به میهمانان ، فعالیتهای مرکز را در راستای ایجاد اشتغال پایدار در سطح شهرستان در سنوات گذشته برشمرد خصوصاً در فعالیتهایی که در راستای توانمندسازی بانوان که در قالب اجرای دوره های آموزشی برای 567 نفر از بانوان در سال 92 انجام گرفته است.

وی در ادامه مشکلات مرکز را عنوان کرده و از اعضای شورای شهر جهت برقراری ارتباط بیشتر و توجه بیش از پیش شورا به مرکز دعوت به همکاری کرد.

رئیس شورای اسلامی سردشت نیز ضمن تقدیر از فعالیتهای مرکز نظر به اهمیت و جایگاه آموزشهای فنی و حرفه ای در کاهش آسیبهای اجتماعی و ایجاد اشتغال برای مردم آمادگی مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری سردشت را برای حمایت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای اعلام نمود.

همچنین ستاره فتاح پور نایب رئیس شورا و رئیس کمیسیون بانوان فرمانداری از فعالیتهای مرکز در راستای آموزش بانوان تقدیر و تشکر کرده و خواستار ادامه این روند و توسعه آن با ایجاد ارتباط زنده با کمیسیون بانوان شهرستان گردید و از مرکز جهت عضویت در کمیسیون با معرفی نماینده جهت هماهنگیهای لازم دعوت کرد.

در پایان میهمانان از کارگاهها و امکانات مختلف آموزشی مرکز بازدید کردند.
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 99 بازدید
  • امروز : 96 بازدید
  • بازدید کل : 368485 بازدید
  • IP شما : 54.80.97.221