چهارشنبه 1-8-98   
 
 

  جلسه هم انديشي مركز سردشت با آموزشگاههاي آزاد و اتاق اصناف

دوشنبه 01-07-1398     |    تعداد بازدید : 31

جلسه هم انديشي مركز سردشت با اتاق اصناف و آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني و حرفه اي سردشت روز شنبه مورخه 98/06/30 رئيس اتاق اصناف و اتحاديه آرايشگران و خياطان شهرستان سردشت در جلسه هم انديشي مركز آموزش فني و حرفه اي و آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي سردشت شركت كردند.

ابتداي جلسه هوشيار رشيدي مسئول مركز آموزش فني و حرفه اي سردشت ضمن خوشآمدگويي به حاضرين در جلسه بر پيشبرد اهداف آموزشي سازمان با استفاده ظرفيتهاي آموزشي آموزشگاههاي آزاد تأكيد كرده و سياستهاي سازمان آموزش فني و حرفه اي را حمايت هرچه بيشر از بخش خصوصي عنوان كرد و خواستار استفاده بيشتر از قابليتهاي اتاق اصناف جهت معرفي صنوف مختلف براي آموزش و يا ارتقاء مهارت به آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي شد.

در ادامه خالد صباغي رئيس اتاق اصناف شهرستان سردشت به تشريح نحوه ارائه پروانه كسب به صنوف مختلف پرداخته و گواهينامه هاي فني و حرفه اي را جزء لاينفك مدارك درخواستي اتاق اصناف از صنوف فني عنوان كرد.

در پايان جلسه مقرر گرديد كه همكاريهاي آموزشي مركز و آموزشگاههاي آزاد سردشت با اتاق اصناف بيشتر از گذشته ادامه داشته باشد و اتاق اصناف اقدام به معرفي متقاضيان پروانه كسب در حرفه هايي كه آموزشگاههاي آزاد مجوز اجراي آنها را دارند نموده و همكاري اتاق اصناف با آموزشگاههاي آزاد فني و حرفه اي سردشت ابعاد گسترده تري داشته باشد.

 
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 90 بازدید
  • امروز : 22 بازدید
  • بازدید کل : 487083 بازدید
  • IP شما : 3.231.228.109