جمعه 3-3-98   
 
 

  بازدید فرماندار شهرستان سردشت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سردشت:

يكشنبه 07-05-1397     |    تعداد بازدید : 86

همزمان، با هفته ملی مهارت روز مربی (6 مرداد) فرماندار شهرستان سردشت از کارگاههای آموزشی فنی حرفه ای مرکز بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی مرکز در هفته ملی مهارت روز مربی (6 مرداد) فرماندار محترم شهرستان سردشت همراه با روسای ادارات شهرستان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید به عمل آوردند.

در ابتدا جلال ابراهیمی رئیس مرکز ضمن خیر مقدم به مهمانان و گرامیداشت هفته ملی مهارت گزارشی از عملکرد 5 ماهه مرکز را برای مهمانان ارائه نمود.   ایشان گفتند: « مرکز در 5 ماهه اول سال 97 با اجرای 38 دوره مهارتی برای 476 نفر در حرفه های تعمیرکار اتومبیل های سواری، کارگاه ورق کاری و جوشکاری، مانتو دوز، پرورش مرغ بومی، پرورش زنبور عسل، لوله کشی آب سرد و گرم، برقکار ساختمان، کارآفرینی، دوخت لباس محلی کردی، مددکار اجتماعی و ............. برای جوانان جویای کار و شاغلین شهرستان اجراء نموده است».

اجرای این دوره ها علاوه بر کارگاههای ثابت مرکز به صورت سیار در قالب سیار شهری، پادگانها، بازداشتگاه، روستا ها، آسیب های اجتماعی،جوار دانشگاه و ......... در سطح شهرستان برگزار شده اند.

سپس مهندس نژاد جهانی فرماندار شهرستان روز ملی مهارت را به کارکنان و مربیان و کارآموزان، تبریک گفتند و ایشان با پر اهمیت بر شمردن آموزشهای فنی و حرفه ای در کشور حمایت و توسعه آن را در ایجاد اشتغال پایدار از اولویت های دولت بر شمردند.

همچنین تاکید نمودند که تمامی ادارات شهرستان در راستای ایجاد اشتغال پایدار از ظرفیتها و پتانسیل های مرکز آموزش فنی و حرفه ای استفاده نمایند و مهارتهای جامعه هدف خود را  ارتقاء بخشند در پایان فرماندار محترم به همراه روسای ادارات شهرستان از کارگاههای مرکز بازدید نموده و با کارآموزان دیدار کردند
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 62 بازدید
  • امروز : 64 بازدید
  • بازدید کل : 457003 بازدید
  • IP شما : 3.85.143.239