دوشنبه 3-4-98   
 
 

  تقدير مديركل آموزش فني و حرفه اي استان آذربايجان غربي از معاون اجرايي پروژه سد و نيروگاه سردشت

شنبه 06-09-1395     |    تعداد بازدید : 250

رئيس و كاركنان مركز آموزش فني و حرفه اي سردشت به نمايندگي از مديركل آموزش فني و حرفه اي استان آذربايجان غربي از معاون اجرايي پروژه و نيروگاه سردشت تقدير و تشكر بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومي مركز آموزش فني  و حرفه اي سردشت روز پنج شنبه مورخه 95/09/04 رئيس و كاركنان مركز آموزش فني و حرفه اي شماره 10 سردشت جهت ارج نهادن به اقدام شايسته و ارزشمند معاونت اجرايي سد و نيروگاه سردشت براي ساخت پل ارتباطي مركز به جاده اصلي سردشت - مهاباد با معاون محترم ديدار كردند.

در اين ديدار جلال ابراهيمي رئيس مركز سردشت به نمايندگي از مجموعه آموزش فني و حرفه اي استان ، خصوصاً مركز سردشت از همكاري پروژه سد در راستاي حل مشكل راه دسترسي به مركز قدرداني كرد. شايان ذكر است اين پل ، مركز آموزش فني و حرفه اي را از ضلع شمالي مشرف به جاده اصلي نموده و با اين اقدام مسير دسترسي مركز يكهزار و سيصد متر نزديكتر شده و نقش بسزايي در كاهش هزينه ها ، تكريم ارباب رجوع ، عفاف و حجاب و حل معضلات مسدودشدن جاده خاكي در فصل بارندگي دارد.

در پايان ديدار لوح تقدير مديركل آموزش فني و حرفه اي استان آذربايجان غربي تقديم معاون اجراي پروژه    سد و نيروگاه سردشت مهندس دهقاني گرديد.

1


 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 74 بازدید
  • امروز : 123 بازدید
  • بازدید کل : 463180 بازدید
  • IP شما : 34.204.43.11