دوشنبه 3-4-98   
 
 

  سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور برگزار مي كند:جشنواره جامع فرهنگی، هنری ترویج فرهنگ ملی مهارت و مهارت آموزی

سه شنبه 17-01-1395     |    تعداد بازدید : 280

جشنواره جامع فرهنگی، هنری ترویج فرهنگ ملی مهارت و مهارت آموزی از سوي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور برگزار مي شود.

به گزارش پيك مهارت آنلاين، به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور، اين سازمان در نظر دارد "جشنواره جامع فرهنگی، هنری ترویج فرهنگ ملی مهارت و مهارت آموزی" را در راستاي فرهنگ سازي مناسب براي تبيين، هدايت و فراگير نمودن
آموزش هاي مهارتي و فني و حرفه اي و ترويج فرهنگ مهارت دوستی و کار جویی در جامعه که يكي از مهمترين شاخصه هاي توسعه و ارتقاي سرمايه هاي انساني است و تأثير بسزايي در پيشرفت و تعالي كشور دارد، با مشارکت بخش های دولتی و خصوصی برگزار نماید.

روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور تصریح کرد: شرایط شرکت در جشنواره جامع فرهنگی، هنری ترویج فرهنگ ملی مهارت و مهارت آموزی بر اساس دستور العمل اجرایی مربوط به هر یک از بخش های جشنواره خواهد بود که بر اساس برنامه زمانبندی جشنواره از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.jashnvareh.irantvto.irاطلاع رسانی می شود.

وي افزود: اين جشنواره فرصت و امکاني را برای تولید محتوای فرهنگی و هنری در بخش های مختلف در راستای ترویج فرهنگ مهارت آموزی، کار و کارآفرینی در اختیار صاحبنظران، برنامه ریزان و سیاستگذاران آموزش های فنی و حرفه ای قرار می دهد.

به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور : ارتقا و ترویج فرهنگ مهارت آموزی، کاردوستی و کارجویی، ارتقای آگاهی جامعه نسبت به آموزش های فنی و حرفه اي،  تبیین نقش مهارت در ایجاد کار شایسته، ایجاد نگرش مثبت اقشار مختلف جامه در زمینه جایگاه مهارت، کار و تلاش در زندگی و بسترسازی فرهنگی براي كشف و شكوفايي استعدادهاي حرفه اي  و کسب مهارت و صلاحیت های حرفه ایاز اهداف جشنواره مذكور است.

روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور افزود: ثبت نام در جشنواره جامع فرهنگی، هنری ترویج فرهنگ ملی مهارت و مهارت آموزی از تاريخ 25/12/94 در بخش هاي مختلف  از جمله شعر، هنـرهای تجـسمی در رشته های : عکس، پوستر، تصویرسازی کاراکترهای مهارتی، کاریکاتور و کاریکلماتور، طراحی تندیس، نماهنگ و سرود و انیمیشن شروع  مي شود.

افتتاحیه جشنواره مذكور 2 مرداد ماه 1395 و اختتاميه آن 6 مرداد 1395 همزمان با روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای برگزار مي شود و به برگزيدگان اول تا سوم جشنواره جوايزي اهداء خواهد شد.
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 74 بازدید
  • امروز : 102 بازدید
  • بازدید کل : 463159 بازدید
  • IP شما : 34.204.43.11