دوشنبه 3-4-98   
 
 

  جلسه هم اندیشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت با بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان

پنجشنبه 01-11-1394     |    تعداد بازدید : 424

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سردشت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی حرفه ای سردشت روز چهارشنبه آخرین روز دیماه سال 1394 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سردشت به همراه کارشناسان آن بنیاد از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 10 سردشت دیدار کردند.

جلسه با خیرمقدم جلال ابراهیمی رئیس مرکز سردشت به مهمانان آغاز شده و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای سردشت عملکرد 10 ماهه مرکز را در سال 94 برای حاضرین بیان کرد و نقش آموزشهای فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال پایدار در سطح شهرستان را مهمترین هدف مرکز عنوان کرد و آمادگی مرکز سردشت را جهت گسترش آموزشهای مهارتی در قالب همکاری آموزشی با سایر ادارت و سازمانها و ارگانها را اعلام نمود.

در ادامه مهندس مصطفی عمری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سردشت نقش آموزشهای فنی و حرفه ای را در ایجاد اشتغال مولد بسیار پررنگ توصیف کرده و از همکاریهای مرکز در ارائه آموزشهای مهارتی لازم به جانبازان و خانواده های معزز شهدا تقدیر نمود و خواستار گسترش این همکاری در تمامی زمینه ها گردید.

در آخر مقرر گردید که برنامه ریزی جهت پیش بینی ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای به افراد تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برای سال آینده با همفکری و برگزاری جلسات کاری انجام پذیرد و از ابتدای سال 95 بصورت مستمر دوره های مهارتی در زمینه های صنعت ، خدمات و آسیبهای اجتماعی با همکاری مشترک برگزار گردند.
 

مدیر کل فنی و حرفه ای           
آموزش فني و حرفه‌اي           
منشور اخلاقی سازمان           
ریاست مرکز سردشت           
معرفی واحدهای اداری           
مرکز آموزش           
استانداردهای آموزش           
آموزشگاه های آزاد           
دوره های مرکز           
واحد آزمون           
آمار و عملکرد           
واحد پذیرش           

اطلاعیه ها
 

لینک های مرتبط
 

آمار بازدید
  • دیروز : 74 بازدید
  • امروز : 130 بازدید
  • بازدید کل : 463187 بازدید
  • IP شما : 34.204.43.11